Akıllı Telefon Cam Değişimi 2018-10-06T22:24:20+00:00

Akıllı Telefon Cam Değişimi

Akıllı telefon kullanan herkes çok iyi bilir ki bu cihazlar gayet hassas bir düzende üretilmekte ve bu sebeple de dış etkenlere maruz kaldığında kolayca cam değişimi gerektirebilmektedir. Bu sebeple de onları çok daha kibar şekilde kullanmalı ve elinizden geldiğince olası darbelere karşı korumalısınız.

Akıllı Telefon Ön Cam Değişimi

Her ne kadar dikkat ediyor olsanız da zaman zaman bu türden bir olay herkesin başına gelebilmektedir. O halde yapmanız gereken ilk şey bizler gibi alanında uzman bir ekibe danışmaktır. Çünkü telefon ekran değişimi için alelade bir çözüm üretmeye kalkışmanız ya da işinin ehli olmayan birine bu işi hallettirmeye kalkışmanız başınıza çok daha büyük dertler açabilir.

Akıllı Telefon Ön Cam Değişimi Fiyatları Neye Göre Değişir?

Her cep telefonu standart olarak bir ana kart, bir ekran ve bir kasadan meydana gelmektedir. O halde cep telefonları söz konusu olduğunda en pahalı parçaların bunlar olduğunu söylememiz de mümkündür. Bunlardan en önemlisi olan ekranlar ise bir darbeye maruz kaldığında üzerinde çatlaklar meydana gelir ve bu da çözüm bulunmadığı takdirde telefonlarınızın kullanılmaz hale gelmesine neden olur.

Bizler söz konusu telefon cam değişimi hususuna geldiğinde ise öncelikle cihazınızı gözlemlemekte ve uygun fiyat çalışması sonrası gerçek bir fiyat ve tamir süresi sunabilmekteyiz.

Öte yandan bazı cep telefonu modellerinin ön cam değişimi yapılabilinmesi için vakum yöntemine ihtiyaç duyulur. Bazılarında ise aynı cihazlarda tutkal ve kolay tedarik edilemeyen vida türlerine rastlanabilinmektedir. Bu tezden yola çıkarak öncelikle cihazın için en kolay çözüm yöntemine başvurulması gerekir. Ayrıca akıllı ürünlerin bu kadar çok çeşitliliğe sahip olması da tamir süreci üzerinde olumlu ya da olumsuz etki yapabilmektedir. Ancak bizler buna rağmen siz değerli müşterilerimize karşı her zaman hızlı bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple de işlemlerimizi olabildiğince hızlı gerçekleştiriyor ve zaman açısından kayba uğramamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Bununla birlikte yaptığımız her işlem için orijinal parçalar kullanıyor ve yine sizlere uygun garanti süreleri sunabiliyoruz.