Arka Kapak Değişimi 2018-10-06T21:40:10+00:00

Arka Kapak Değişim

Akıllı cep telefonu markanız ne olursa olsun bizler bu konuda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birlikte her model için alternatif arka kapak değişim teknikleri uygulamaktayız. Bu sebeple de eski yeni hiç fark etmez tüm cihazlarınız için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Akıllı Telefon Arka Kapak Değişimi

Bildiğiniz üzere bugün üretilen neredeyse her marka cep telefonunun arka kapakları kullanıcılar tarafından açılamamakta ve bu da sabit bir yetkili servis ihtiyacına sebep olmaktadır. O halde bizleri tercih etme nedeniniz de sebeplere göre farklılık gösterebilir. Örneğin, estetik açıdan hoş durmadığını düşündüğünüz cep telefonu arka kapakları için belki de farklı renk ve modelde bir arka kapak düşlüyor olabilirsiniz. Bu son derece normal olduğu gibi kullanmakta olduğunuz cihaza da yeni bir soluk getirecektir. Ayrıca sadece görsel açıdan farklılık için değil de teknik açıdan da arka kapak değişimi yaptırmak isteyebilirsiniz. Yani akıllı cep telefonunuz herhangi bir darbeye maruz kalmış olabilir ve bunun sonucu olarak da üzerinde kırıklar, çizikler ve çatlaklar oluşmuştur. Bununla birlikte rengi değişmiş ya da herhangi bir baskı sonrası yine üzerinde çeşitli etkiler görülmüş olabilir. İşte tüm bu sorunlar için bizler etkili bir çözüm yöntemi sunabiliyor ve rakiplerimizin aksine cihazda yeni sorunlara neden olmadan sizlere teslim edebiliyoruz.

Arka Kapak Değişim Fiyatı

Bizler yetkili bir teknik servis olarak aslında sizlere hep bir adım fazlasını vaat ediyoruz. Bu sebeple de çalışma arkadaşlarımız arasında asla deneyimsiz kimseleri barındırmıyor ve yine işe alım yaparken geride kalan tüm eğitimleri de vermeye özen gösteriyoruz. Sırf bu yüzden de çoğu insan nazarında çok basit görülebilecek arka kapak değişimlerini dahi onlara kolaylıkla yaptırabiliyoruz. Ancak bu kalitemizin arka kapak değişim fiyatı üzerinde artırıcı bir etki yapmamasına da gayret ediyoruz. Kaldı ki tüm fiyatlarımızı piyasa şartlarında tutuyor ve elimizden geldiğince tüm işlemlerinizi garanti kapsamında yapmaya dikkat ediyoruz. Sonuç olarak da siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunabiliyor ve kendi açımızdan da marka imajımızı korumaya devam edebiliyoruz.