Ekran Değişimi 2018-10-06T22:00:37+00:00

Ekran Değişimi

Özellikle akıllı cihazlar ile birlikte hayatımıza giren problemlerden bir tanesi de ekran değişimi sorunudur. Bir anda telefonunuzu kullanılamaz hale getirebilen bu sorun profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından çözümlenmedikçe tamamen ortadan kalkmamaktadır. O sebeple de en kısa süre içerisinde bizler gibi alanında uzman bir teknik servise götürülmeli ve değişim sağlanmalıdır.

Ekran Değişimi Nasıl yapılır?

Her şeyden önce bizler ekran değişimi yapımı için tüm teknik servis koşullarını sağlamaktayız. Özellikle de tamirata uygun ışık, ortam malzemeleri ve ekipmanların hemen hemen hepsine sahibiz. Doğal olarak oda içerisini de statik elektrikten uzak tutmakta ve çalışma sırasında arkadaşlarımıza bu tür elektrikten arındırıcı bileklik ile birlikte eldiven takma zorunluluğu getirmekteyiz. Ayrıca ekibimizde bu işi daha önce birçok kez yapmış çalışanlar barındırıyoruz. Bu yüzden de cihazınızı anında incelemeye alabiliyor ve tamamıyla ona uygun bir teknik ile çalışabiliyoruz.

Ekran değişimi için de sadece orijinal ürünler kullanıyor ve bunlar için siz değerli müşterilerimize en az 6 aylık garanti süreleri sunabiliyoruz. İşlemlerimiz ise genellikle 45 dakika kadar sürmektedir. Bu arada da sizlere bir çay ya da kahve ikram edebildiğimiz gibi adresinize kargo da çıkarabiliriz. Dilerseniz bir gün sonra uğrayarak yine cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Öte yandan teknik servis odamızı çeşitli güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat boyunca kayıt altına almaktayız. Her açıdan içinizin rahat edebilmesi için de yine bu odayı sıkı bir denetim altında tutmaktayız. Aynı zamanda da periyodik aralıklar ile bu odamızı sterilize etmekteyiz.

Kırık Ekran Tamiri Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Bizler sadece bölgesel bir hizmet değil aynı zamanda Türkiye’nin her yerine aynı servisi verebilmekteyiz. Bu sebeple de kırık ekran tamiri için bizlere cihazlarınızı kargo yolu ile gönderebilirsiniz.  Bizler de yoğunluğa göre en fazla 3 iş günü içerisinde sorununuzu halledecek ve tarafınıza tekrar kargo çıkaracağız. Ayrıca bu süreç içerisinde cihazınıza format atmayacak ya da içerisindeki bilgilerin kaybolması gibi siz değerli müşterilerimizi kaybetmemize neden olan hatalar yapmayacağız. Son olarak da tamir edip gönderdiğimiz cihazlarda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ödediğiniz ücreti geri alma hakkınızı saklı tutacağız.