Hakkımızda

/Hakkımızda
Hakkımızda 2018-10-06T22:57:37+00:00

Temel İlkemiz Hızlı Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti

Eskişehir ATS Cep Servis olarak, telefonunuzla ilgili problemleri %100 memnuniyet garantisi ile saatler içinde çözüyoruz.

Eskişehir ATS Cep Servis olarak, teknik servis vermeye 2012 yılında başladık. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar aynı adreste güvenli ve kaliteli hizmet verme prensibini benimseyerek yolumuza devam ettik. İlk kurulduğumuz yıllarda sadece Eskişehir içinde teknik servis desteği sunarken, gelişen teknolojiyi takip edip servislerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırmayı hedefleyerek yeni bir yola çıktık. Arızalanan cihazınızı ücretsiz olarak teknik servis ofisimize kargo ile gönderebilir ve tamirat işleminden sonra yine aynı şekilde ücretsiz kargo ile teslim alabilirsiniz.

Eskişehir ATS Cep Servis’in çalışma ilkelerinin başında üç unsur bulunur; güvenli hizmet, hızlı destek, en uygun ücret. Parça değişimlerinde telefonunuzun markasının orijinal parçalarını kullanıyoruz, bu sayede parçalar garantili olmaktadır. İnternet sitemizde mümkün olabildiğince fazla bilgi vererek aklınızda bulunan soruları cevaplamak istedik,fakat sorunuzun cevabını bulamazsanız eğer bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Teknik servis ekibimizden destek almadan önce 0222 220 60 66 numaralı telefon numaramız üzerinden bizi arayarak veya 0533 654 22 66 numarasına Whatsapp üzerinden yazarak fiyat teklifi alabilir ve değerlendirmeden sonra isterseniz ofisimizi ziyaret edebilir, isterseniz de ücretsiz olarak  cihazınızı kargo ile adresimize gönderebilirsiniz.

Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar