Şarj Soketi Değişimi 2018-10-06T22:21:11+00:00

Şarj Soketi Değişim

Akıllı cep telefonlarınız onları sıfır olarak aldıktan belli bir süre sonra sizlerden şarj soketi değişim işlemini yaptırmanızı isteyebilir. Çünkü onu alabilmek için her ne kadar fazla ödeme yapmış olsanız da kullanımdan ya da üretimden kaynaklı olarak zamanla içlerinde bir hasar meydana gelebilmektedir

Neden Şarj Soketi Değişim Yaptırmalısınız?

Cihazınız şarj almadığında ya da şarj aleti ile entegre çalışmasına rağmen yine geç şarj olduğunda ve bu oran sabit bir değerde kalmaya başladığında büyük ihtimalle şarj soketi ile ilgili bir sorun var demektir. Bu sorun da çoğu zaman kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

Sizler eğer cihazınızda şarj girişi problemi yaşıyorsanız büyük ihtimalle soket kısmında bilinçsiz şekilde hasara yol açmış olabilirsiniz. Örneğin, şarj aletini takıp çıkarırken bu girişi zorlamış ya da bir defaya mahsus olsa da elinizden kayıp düşürmüş olabilirsiniz. Bunlar her ne kadar yıkıcı etkilere neden olmasa da yine de telefonunuzun pil problemi konusunda kalıcı bir etki bırakmış olabilir. Durum böyle ise de hemen en yakın teknik servise götürmeli ve bu sorunun üstesinden gelmelisiniz.

Şarj Soket Sorunlarınız İçin Bizlerden Yardım Alabilirsiniz

Bizler sektöre girdiğimiz ilk tarihlerden bu yana şarj soket değişimi gibi birçok sorunla ilgilendik ve ilgilenmeye de devam ediyoruz. Üstelik yapımı sadece dakikalar süren böylesi bir sorun için siz değerli müşterilerimizin mağduriyetinin sürekli bir hal almamasını istiyor ve bu sebeple de en kısa zamanda en etkili çözüm yöntemini sunmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte de sizlere firmamız tarafından verilen garanti kartları ile yaptığımız tüm işlemlerde haklarınızı sonuna kadar koruyoruz.

Bir dip not olarak şarj soketi değişim fiyatları için yüksek meblağlar talep etmiyor ve sektör içerisinde yer alan para politikası gereği biz de onlara uyum sağlamaya özen gösteriyoruz.

Öte yandan sadece bulunduğumuz şehirde değil tüm Türkiye içerisinde iş yapabiliyor ve sizden ücretsiz olarak talep ettiğimiz kargoları yine ücretsiz bir şekilde tarafınıza çıkarabiliyoruz. Bu sebeple de içinizin her açıdan rahat etmesini talep ettiğimiz gibi bugün dahi çok yönlü bir hizmet sağlayabiliyor olmaktan dolayı kendimizle gurur duyuyoruz.