Telefon Görüntü Sorunu 2018-10-06T22:26:55+00:00

Telefon Görüntü Sorunu

Çağımızın bir gereksinimi olarak uzun zaman önce dokunmatik ekranlara geçiş yaptık ve bu da görüntü sorunu gibi çok daha detaylı inceleme gerektiren sorunları da yanında getirmeye başladı. Üstelik bu sorun diğer problemler gibi iki tuşla halledilemiyor ve bununla birlikte profesyonel anlamda yardım gerektiriyordu.

Görüntü Problemi Nasıl Oluşur?

Ön cam ile iç ekran arasına yerleştirilmiş vaziyette satın aldığınız dokunmatik ekranlar genellikle garanti süresi kapsamının bitmesi ile birlikte bozulmaya hatta kullanılamaz hale gelmeye başlayabilir. Bu da kendini ekranda işlem yapamama ya da müdahale edememe olarak göstermektedir. Ayrıca çok ileri vakalarda ekranda kesinlikli hiçbir şey görünmemekte ve bu görüntü problemi de profesyonel yardım alınmadıkça halledilememektedir.

Görüntü Problemi Çözümü

Tamiri mümkün olmayan ancak bir yenisi ile değiştirildiğinde işlevini yeniden kazanan akıllı cep telefonları için bizler de yine ekran değişimi yapıyor ve bu şekilde cihazlarınızı sizlere geri teslim ediyoruz. Ayrıca yaptığımız tüm işlemler sırasında da cihazınıza uygun ekipmanlar kullanıyor ve tamir odalarımızın sterilize edildiğinden emin oluyoruz. Bu şekilde de ortaya çok daha sağlıklı çözümler çıkarabiliyoruz.

Öte yandan görüntü sorunu çözümü fiyatları hususunda da esnek davranıyor ve elimizden geldiğince bu konuda sizleri üzmemeye gayret ediyoruz. Ek bir bilgi olarak ise sadece görüntü sorununuzu çözmekle kalmıyor ve bu arada dış panel, dokunmatik alan, ön cam ve iç ekrandan oluşan yeni bir paketi de cihazınıza ekliyoruz. Böylelikle tüm görüntü sorunlarınızı da kökten çözmüş oluyoruz.

Öte yandan tam yetkili bir teknik servis olarak asla yan sanayi ürün grubunu ofislerimizde kullanmıyor ve % 100 garantili orijinal yedek parçalar ile tüm çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Süreç içerisinde gelişen ihtiyaçlarınıza göre ise ayrı ayrı çözüm bulabiliyor ve sadece görüntü sorunlarına değil akıllı cihazınız ile ilgili diğer tüm sorunlara da anlık çözümler üretebiliyoruz. Bu sebeple de çok yönlü bir hizmet sunuyor ve siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelenin de fazlasını yapmaya özen gösteriyoruz. O halde en kısa sürede görüşmek umudu ile…