Telefon Kasa Değişimi 2018-10-06T22:30:52+00:00

Kasa Değişimi

Özenle seçtiğiniz akıllı cep telefonlarınız bir süre sonra kasa değişimi gerektirmeye başlayabilir. Ancak bunun için öncesinde çeşitli darbelere bağlı olarak ezilme, çizilme ya da yamulma olarak tabir edilen eğilme belirtilerinin gözlenmesi gerekir. Hatta renk değişimleri ile birlikte çatlama ve kırılmalar da kasa değiştirmeniz için gerekli koşulların sağlanması anlamına gelmektedir.

Kasa Değişimi Kim Ya Da Kimler Tarafından Yapılmalıdır?

Temelde çok basit gibi görünen hatta mesleki yeterliliği bulunmayan kişiler tarafından da çok kolay yapılabileceği ileri sürülen telefon kasa değişimi işlemi için eğer böyle bir yola başvurursanız cihazınız garanti kapsamından çıkmakta ve bu da sonraki her işleminizin ücretli olacağı anlamına gelmektedir. Halbuki bizler gibi bu alanda yetkili bir teknik servis ile çalışmanız durumunda hem haklarınız korunmakta hem de yapılan her işlem için ekstra bir garanti süresi tanınmaktadır. O halde tüm kasa değişim işlemleriniz için bize danışabilir ve çok daha etkili bir hizmet alabilirsiniz.

Kasa Değişimi Fiyatları Ve Diğer Bilinmesi Gerekenler

Cihaza göre değişebilmekle birlikte telefon kasa değişim fiyatları genellikle 50,00 TL ile 300,00 TL arasında değişebilmektedir. Bununla birlikte telefonunuzda müdahale edilmesi gereken diğer problemler ile birlikte bu fiyat artan bir değişim gösterebilmektedir. Ayrıca yaptığımız her işlem için bizler kesin kayıtlar tutmakta ve telefon tamir odalarımızın da 7 gün 24 saat boyutlu çeşitli kameralar ile de denetimini sağlamaktayız. Bu sebeple de içiniz rahat şekilde bizlere cihazlarını emanet edebilir ve tamir olmuş halde geri alabilirsiniz.

Öte yandan çalışma politikamız sebebi ile bizlere teslim etmiş olduğunuz her cihaz için verileriniz güvenliği de yine bizim sorumluluğumuz altındadır. O yüzden de yazılımsal olarak cihaz içerisinde sakladığınız hiçbir belge ya da fotoğrafa zarar vermemekte ve bununla birlikte de telefon sıfırlama gibi işlemlerden de uzak durmaktayız. Ayrıca tüm kasa değişimleri için üretici onaylı %100 onaylı parçalar ile çalışmalar yapmakta ve bu sebeple de standart normlarına uygun şekilde hareket etmekteyiz. Son olarak da kullanıcı hatası kaynaklı kasa değişimleri için de piyasa şartlarında uygun fiyat vermekteyiz.