Telefon Mikrofon Sorunu 2018-10-06T22:32:01+00:00

Telefon Mikrofon Sorunu

Telefonla konuşurken karşı tarafa ses gitmediğinde, gelmediğinde ya da cızırtılı ve çok kısık şekilde geldiğinde bu mikrofon sorunu yaşadığınız anlamına gelmektedir. Ayrıca bu sorun mikrofon soketi arızalanması ya da oksitlenmesi olarak da tabir edilmektedir. Peki bu durumda ne yapmak gerekir?

Mikrofon Sorunu Çözümü

Diğer tüm problemler gibi mikrofon sorunu da dış darbelerin cihazın alt kısmında olumsuz bir etki yapması ile alakalı olabilir. Hatta doğrudan kırılma ve çatlamalar da söz konusu sorunun habercileridir. Bu yüzden akıllı cep telefonlarınızı kullanırken her zaman için nazik olmaya ve mümkünse onlara zarar vermemeye özen göstermelisiniz. Bununla birlikte su ve diğer kimyasal maddelere karşı da bir önlem almalı ve asla cihazınızla etkileşime geçmesine izin vermemelisiniz. Ancak her şeye rağmen yine de bu sorunu yaşamışsanız sizlere tavsiye edebileceğimiz ilk çözüm yolu mikrofon soketinin değiştirilmesidir. Ancak bu işlemde bireysel olarak halledemeyeceğiniz bir işlem olarak mutlaka bizler gibi yetkili bir servisten destek almanız gerekmektedir.

Her Türlü Mikrofon Problemleri İçin Bizlere Danışabilirsiniz

Yaşadığınız mikrofon problemi sonucu mağdur olmanızı en az sizin kadar bizler de istemiyor ve bu sorununuza dakikalar içerisinde çözüm bulabiliyoruz. Ayrıca bu arada mikrofon sorunu fiyatları için de piyasa düzeyini aşmayacak ücretler ön görüyoruz. Tabi ki yine kalitemizden de vazgeçmiyor ve üretici onaylı orijinal yedek parçalar ile şu anda kullanmış olduğunuz mikrofon soketlerinizi profesyonel olarak değiştirebiliyoruz. Bir dip not olarak da sadece cihazınızla uygun ekipmanları kullandığımızı söylememiz mümkündür. Üstelik diğer tüm parçalar gibi yine 6 aylık garanti süresi veriyor ve bu süre boyunca karşılaşacağınız her türlü problem için ücret iadesi hakkınızı da saklı tutuyoruz.

Öte yandan deneyimli teknisyen arkadaşlarımız ile birlikte sadece mikrofon soketinin montajını yapmakla kalmıyor ve mikrofon ayarları konusunda da yardımcı oluyoruz. Böylelikle de cihazı teslim etmeden hemen önce artık kullanımınıza hazır olduğundan iyice emin oluyoruz. Tüm bunlarla birlikte hoparlör ses sorunu olup olmadığının da kontrolünü yapıyor ve size de ancak bütün bu işlemlerden sonra teslimatını yapıyoruz.