Telefon Şarj Sorunu 2018-10-06T22:33:39+00:00

Telefon Şarj Sorunu

Bugün Türkiye ve dünya pazarında iş yapan hemen hemen her markanın şarj sorunu gibi problemleri ortaya çıkmakta ve bunlar da genellikle bizler gibi alanında tecrübeli yetkili servisler tarafından kolayca çözülebilmektedirler. Ancak öncesinde sorunun çok iyi tespit edilmesi ve neden kaynaklandığının bulunması gerekir. Örneğin, sizlerin bizlere getirdiği her akıllı cihaz için bizler doğrudan batarya değişimi yapmamaktayız. Evet, bu her ne kadar en kısa yöntemmiş gibi görünse de telefonunuzun şarj soketi sorunları için etkili bir çözüm yöntemi olmayacak ve siz de tekrar tekrar ödeme yapmak durumunda kalabileceksiniz. Yılların getirdiği tecrübe ile bizler herhangi bir telefon şarj sorunu ile karşılaştığımızda bu yönteme en son başvuruyor ve öncesinde asıl sorunun kaynağını tespit etmeye çalışıyoruz.

Telefonum Şarj Olmuyor Sorunu

Bu sorun olası bir entegre probleminden kaynaklanabileceği gibi kullanıcı hatası olarak da tabir ettiğimiz yanlış şarj aleti kullanımlarına bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. Hatta nadir olma şartı ile birlikte şarj esnasında gelip giden akım dalgaları da bu sorunun sebepleri arasında gösterilebilinmektedir. Ancak her tülü durumda sorunun acil olarak çözülmesi ve cihazın tekrar sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamak bizler için gerçek bir zorunluluktur.

Yine De Bizlere Danışmadan Hemen Önce

·         Şarj cihazı

Şarj cihazınızı değiştirerek ya da birinden ödünç alarak öncelikle bu yöntemi denemenizi önerebiliriz. Çünkü belki de sorununuz şarjdan ziyade şarj aleti ile ilgilidir. Hal böyleyken sizlere yeni ve orijinal bir şarj cihazı bizler de sunabiliriz.

·         Batarya değişimi

Eğer cihazınız açılabilir tip bir bataryaya sahipse ikinci bir batarya ile değişim yapabilirsiniz. Eğer elinizde zaten böyle bir batarya yoksa bu konuda bizler de yardımcı olabilmekteyiz.

·         Şarj soketi sorunu

Şarj aletinizi normal şekilde cihazınıza taktığınızda bataryanız dolmuyor ancak biraz zorladığınızda ya da oynattığınızda şarj olmaya başlıyorsa bu da şarj entegre arızası sorununa işaret etmektedir. Bizler tabi ki bu sorunu da kolaylıkla halledebilmekteyiz. Ancak işin kötü tarafı sizin bu konuda yapabileceğiniz pek bir şeyin olmamasıdır.

Bu ve benzeri sorunlarınızda söylediğimiz üzere bizler siz değerli müşterilerimize her şekilde yardımcı olabilmekte ve sorununuzu en kısa sürede çözebilmekteyiz.